wtorek, 30 lipca 2013

Przywiezione z Wysp (Brought from the Isles)

Będąc w Wielkiej Brytanii nie mogłam przejść obojętnie obok kuszących na prawo i lewo promocji i zniżek. Oczywiście najczęściej odwiedzanymi sklepami były księgarnie a to co w nich znalazłam:
While being in Great britain I couldn`t walk quietly by when there were so many bargains and sales. Of course the most frequently visited shops were bookshops:-) And here`s what i have found there:
W popularnej sieciówce the Works 3 dowolne książki kupiłam  za  5 funtów. Wybrałam Before She Was Mine, The Vintage Teacup Club oraz Altar of Bones. Wybór jak zwykle był ogromny i dokonałam go po ciekawym opisie treści na tylnych okładkach książek.
Oprócz tego kupiłam za 99p książkę The Map:-) 
Teraz trzeba tylko wygospodarować tyle czasu wolnego, żeby się nimi zająć. Wakacji mi chyba nie starczy.
In a very popular chain bookshop The Works I  bought 3 books for 5 pounds. I chose Before She Was Mine, The Vintage Teacup Club and Altar of Bones. The choice was huge  And I made it after reading the previews at the back covers of the books.
Besides, I got a book entitled The Map for just 99p.

Do mojej kolekcji książek kucharskich dołączyły dwie kolejne - także kupione w The Works po bardzo atrakcyjnych cenach.
Mój najdroższy zakup to gazety. Zapłaciłam za trzy aż 15 funtów ale za te same w Polsce wydałabym o wiele więcej więc się opłacało, tym bardziej że mam teraz nowe wzory i pomysły na dekoracje do mojego domu.
Two new books joined my cookery book collection - they were also bought at The Works at a very low price.

And here is my most expensive purchase. Those magazines cost almost 15 pounds but if I wanted to buy them in Poland I would have to spend even more. So it was worth that money especially that now I have new inspirations for decorations to my new house.

Tradycyjnie już kupiłam kalendarz z pięknymi widokami, tym razem Walia.
Traditionally, I bought a new calendar with beautiful views - this time it`s Wales, of course.
Na koniec pochwalę się prawdziwymi perełkami.
Kartki w stylu vintage czekają, żeby  w białym ramkach zawisnąć na kremowych ścianach mojej nowej kuchni i pracowni, kiedy te będą już gotowe.
Finally, I can show off to you with my true pearls .
Those vintage cards are now waiting to be put in white frames and they are going to be put up on the creamy walls of my new kitchen and my crafts room, when these are ready.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...